Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin evlatlık oğlu Pax paylaştı! Görenler şok oldu

  • Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox ve Vivienne adında altı çocukları bulunan Angelina Jolie-Brad Pitt ikilisi, uzun yıllar süren birlikteliklerinin sonunda 2014'te evlenmiş, ancak 2016'da yollarını ayırmıştı. Jolie ile Pitt'in ilişkisinin bitme nedeni olarak şiddetli geçimsizlik gösterilmişti.

Angelina Jolie, Brad Pitt'in 'çocuklarından birini boğazladığını, bir diğerinin ise yüzüne vurduğunu' ve 'kendisini ise kafasından tutup sarstığını' iddia etmişti. Hem kendi üzerine, hem de çocuklarının üzerine eşi tarafından alkollü içecek dökülen Jolie, Pitt'e müdahale etmek için onu arkasından kavradığında, aktörün eşini üstünden atmak için kendisini uçağın koltuklarına doğru çarptığını ve bu sırada sırtından ve dirseğinden yaralandığını öne sürmüştü:

Alıntı Metni"TRAVMATİZE OLDULAR"

Jolie, Pitt'in Eylül 2016'da Fransa'dan Kaliforniya'ya yaptıkları uçuş sırasındaki davranışlarının çocuklarını travmatize ettiğini de söylemişti. Jolie'nin avukatları, "Bu travmatik olaylarla bağlantısı nedeniyle, şu anda reşit olan çocuklar bugüne kadar Chateau Miraval'a geri dönemedi" ifadelerini kullanmıştı.BABASIYLA İLGİLİ YAPTIĞI PAYLAŞIM ORTAYA ÇIKTI

Eski eşlerin 19 yaşındaki evlatlık oğulları Pax'in, bu iddialara rağmen Los Angeles County Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı ve FBI tarafından aklanan Brad Pitt hakkında 2020 yılında yaptığı bir paylaşım ortaya çıktı.DailyMail.com'un haberine göre; Pax, 2020 Babalar Günü için Instagram'dan paylaştığı bir mesajda babasını, en küçük dört çocuğunu 'korkudan titreten, dünya çapında bir pislik' olarak nitelendirdi:

Alıntı MetniBrad Pitt veya Angelina Jolie cephesinden ortaya çıkan bu şoke edici paylaşıma dair herhangi bir yorum gelmedi. Öte yandan çiftin evlatlık kızı Zahara Jolie-Pitt de geçtiğimiz günlerde soyadından Pitt'i çıkararak, adını Zahara Jolie olarak güncellemişti.

Angelina Jolie - Brad Pitt davasında yeni gelişme
Eski karısına gelen mesajı ifşa etti! 'Çocuklarınla birlikte malikaneme gel'
 
Üst Alt