Eylül Öztürk iddiası! Instagram'dan açıklama yaptı

  • Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest

Engin-Dilan Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözler diğer lüks yaşantısını yayınlayan fenomenlere çevrildi. Mercek altına alınan kişilerden biri de, Amerika’ya taşınan Eylül-Kenan Öztürk çifti oldu. Dilan-Engin Polat çiftiyle samimiyetleri dikkati çeken sosyal medya fenomeni Eylül ve eşi Kenan Öztürk hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

İddialara göre, Eylül Öztürk ABD’de peşin parayla 11 daire aldı. Bunun yanında Öztürk çiftinin beş milyon dolarla (yaklaşık 144 milyon TL) ABD’ye gittiği ve çıkan haberler sonrasında aldığı 11 daireyi akrabaların üzerine geçirdiği öne sürüldü."BENİM AÇIKLAMAMIN HERHANGİ BİR HÜKMÜ OLACAK MI?"

Bu söylentiler üzerine 3.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden peş peşe paylaşımlar yaparak açıklamada bulunan Öztürk, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni'2. SAYFA'YA KONU OLDU

37 yaşındaki fenomenin yaptığı açıklama, TV8'de ekranlara gelen, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunuculuğunu yaptığı '2. Sayfa' programına da konu oldu. Yüksel, ünlü ismin açıklamasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni"BU VİDEOYU HİÇ ÇEKMESE DAHA İYİYDİ"

Dağıstanlı ise "Eylül tüm duygulardan sıyrılmış gibi görünen ama içten içe endişe, korku ve panik yaşayan biri. İçi başka, dışı başka konuşuyor. Beden dili uzmanı falan değilim ama Eylül'ün parmak hareketinden bakışına kadar her halinden panik olduğu belli. Bu videoyu hiç çekmese daha iyiydi, en azından 'ne düşünüyor?' diye merak ederdik. Amerika'da olmasının da bir rahatlığı var, 'bana ulaşamazlar' diyor. Amerika'da 11-12 evi nakit parayla alabilecek parayı tırnakla nasıl kazanıyorsun? Bunlar insanları kandırmışlar, üzerinde doğdukları toprakları da kandırmışlar.

Eylül-Kenan Öztürk çifti hakkında yeni iddia: 5 milyon dolarla ABD’ye gittiler
Dilan Polat soruşturmasında yeni bilgiler: Kasalar boş, paraları nereye taşıdılar?
 
Üst Alt