Haberler: Çağla Şıkel-Nail Gönenli aşkı doludizgin devam ediyor! 'Harika insanlar'

  • Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest

Şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile Çağla Şıkel, 2008 yılında nikâh masasına oturmuştu. Kuzey ve Uzay adında iki oğulları olan çift, 2015'te yollarını ayırmıştı. Uzun yıllardır hayatını kimseyi almayan Çağla Şıkel, Avukat Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açmıştı.


Çağla Şıkel ile Nail Gönenli ayrılığa dayanamadı!

"İYİ Kİ BİZİM ANNEMİZSİN"

Mutlu birliktelikleri devam eden ikiliden Çağla Şıkel, son paylaşımında annesi Asuman Şıkel'in doğum gününü kutlamıştı. Annesinin doğum günü partisinde çekilen kareleri paylaşan Şıkel, "Bizim en kıymetlimiz, Ana Kraliçe'miz... Sen ne güzel doğdun yeniden hayatımıza. Çok güzelsin sen annem ve iyi ki bizim annemizsin. Varlığına binlerce kez şükürler olsun. Hep böyle sağlıkla, neşe ile..." demişti.


GÖNENLİ AİLEYE GİRDİ

Şıkel'in bir süredir aşk yaşadığı Nail Gönenli'nin ünlü mankenin ailesiyle verdiği pozda yer alması dikkat çekmişti.

"ARKADAŞLARIMLA OTURACAĞIM"

Çağla Şıkel ile uzun süredir aşk yaşayan avukat Nail Gönenli, önceki akşam Rumeli Hisarı'nda görüntülendi. Arabasından inen ve bir balıkçıya geldiğini söyleyen Gönenli, "Arkadaşlarım ile oturacağım. İşten geldim arkadaşlar" diyerek güldü.


"HEPSİNİ ÇOK SEVİYORUM"

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Çağla Şıkel'in ailesiyle bir fotoğraf karesinde yer alan ve aileyle tanıştığını sosyal medyadan paylaştıkları fotoğrafla ilan eden Nail Gönenli, Şıkel'in ailesiyle ilgili, "Harika insanlar. Ben hepsini çok seviyorum" diye konuştu. Gönenli, diğer sorulara yanıt vermeden mekana girdi.


"AKLIMDA, HAYALİMDE EVLİLİK YOK"

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Nail Gönenli ile hakkında çıkan evlilik haberlerine yanıt veren Çağla Şıkel, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Çağla Şıkel'den Emre Altuğ cevabı! 'Sevgili sözleşmesi' mi imzaladılar?
 
Üst Alt