HABERLER: Hakan Peker 3 katlı lüks villasının kapılarını Evrim Akın İle Ev Gezmesine açtı

  • Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı Evrim Akın İle Ev Gezmesi, 16'ncı bölümüyle ekrana geldi.

SON KONUK HAKAN PEKER!

Evrim Akın ile Ev Gezmesi, son bölümde Hakan Peker'in evine misafir oldu.


Erhan Yazıcıoğlu Levent'teki evinin kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı

3 KATLI LÜKS VİLLA!

Keyifli geçen ev turunda Hakan Peker bilinmeyenlerini anlattı. 'Karam', 'Hey Corç', 'Bir Efsane' ve 'Ateşini Yolla' gibi sayısız esere imza atan 90'lı yılların efsane ismi, bu defa Bahçeşehir'de yeşillikler içinde yer alan üç katlı lüks villası ile magazin gündemine geldi.


ŞIK AKSESUAR VE OBJELER

İlk kez evinin kapılarını açan Peker’in Bahçeşehir'deki üç katlı villası oldukça sade ve zevkle dekore edildiği görülüyor. Şık aksesuarlar, ve objeler evin dekorasyonunu tamamlanmış.


UNUTULMAYAN ALBÜMLER

Zevkle döşenmiş salonda mavi koltuklar, fotoğraflar ve ödüller dikkat çekiyor. Unutulmayan albümler ve CD'lerde salonda kendine yer bulmuş.


GİYİNME ODASI DİKKAT ÇEKTİ

Giyinme odasındaki çekimlerde kullandığı kıyafetleriyle dikkat çeken ünlü isim, vefat eden dansçısının ceketini de hatıra olarak sakladığını ifade etti.


SADE YATAK ODASI

Hakan Peker yatak odasını da sade ve gösterişten uzak tercih etmiş.


Berdan Mardini villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!
 
Üst Alt