Haberler: Mehmet Ali Erbil'den Tiktok açıklaması! Dilan Polat kadar kazanıyorum...

  • Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest

Son dönemde özel hayatıyla magazin gündemine gelen Mehmet Ali Erbil, kısa süre önce gönlünü kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan'a kaptırmıştı. 66 yaşındaki şovmen, geçen haftalarda kendisinden 40 yaş küçük genç sevgilisi Gülseren Ceylan'a doğum gününde evlilik teklif etmişti.

GENÇ SEVGİLİSİYLE AYRILDI

Ancak kasım ayında Amerika'da sade bir nikahla evlenmeyi planladıkları konuşulan çiftin bu birlikteliği uzun sürmedi. Gülseren Ceylan, sosyal medya hesabından Mehmet Ali Erbil ile ayrıldıklarını açıklamıştı.


ERBİL'İN GÜNLÜK KAZANCINI AÇIKLAMIŞTI

Klibinde rol alan Erbil ile davalık olan fenomen Ece Ronay, TV8'de yayınlanan '2. Sayfa' programına katılmış, Mehmet Ali Erbil'in günlük TikTok kazancının 70-100 bin TL olduğunu iddia etmişti.

Gülseren Ceylan: Mehmet Ali Erbil ciddi ilişki yaşanacak biri değilmiş!

"ÖYLE BİR KAZANIYORUM Kİ"

Bu konu aynı programda yeniden masaya yatırıldı. Daha önce günlük TikTok kazancıyla dikkatleri üzerine çeken Mehmet Ali Erbil'in, "Öyle bir kazanıyorum ki Dilan Polat kadar kazanıyorum" sözlerini sarf ettiği belirtildi.


"DÜNYA PARALAR GÖNDERİYORLAR"

Serdar Ortaç da geçtiğimiz gün TikTok’ta kendisine gönderilen hediyeleri dağıttığını dile getirdi ve gönderilen paraları ne yaptığını açıklamıştı. "Gönderilen hediyeleri ihtiyacı olanlara atıyorum" diyen Ortaç, "Hediye bana lazım değil ki. Dünya paralar gönderiliyor yani. Ben de başkalarına veriyorum" ifadelerini kullanmıştı.


İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil'i aradı! 'Sakın benden önce evlenme' dedi!
 
Üst Alt