SSS

Sıkça sorulan sorular ve cevapları

Asiya Mantı ya Güvenebilir miyim?

Evet tabii ki. Tüm ürünlerimizde dikkat ettiğimiz dört ana başlık vardır. Ürünlerimizin taze, doğal, sağlıklı ve ekonomik olması bizim için çok önemlidir. Bu sebeple ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi kullanmıyoruz. Mantılarımız asla açık havada bekletilmiyor. Bu hizmetleri verirken müşterilerimizi zorlamamak adına da uygun fiyatlarla ürünlerimizi satıyoruz.

Mantıları Soğuk Ortamda Ne Zamana Kadar Muhafaza Edebiliriz?

Bizim mantılarımız -18 derece sıcaklıkta bekletilmektedir. Bu derece ile kullanım ömrü 12 aydır. Daha sıcak veya soğuk alanlarda muhafaza ederseniz kullanım süresinde ufak değişiklikler meydana gelebilir.

Dondurulmuş Mantılar Sağlıksız mı?

Dondurulmuş mantı ile yeni üretilmiş bir mantı karşılaştırıldığında bu mantıların besin değerleri neredeyse birbirine eşittir. Pazarda manavda veya herhangi bir alanda açık satılan mantılar, reyonlara gelene kadar uzun süre açıkta kaldığından besin değerleri bir hayli düşer. Bu sebeple Dondurulmuş mantıların aksine açıkta bekletilen mantılar çok daha zararlıdır.

Buzlukta Bekleyen Mantıyı Çıkardığım gibi Pişirebilir miyim?

Mantılarınızı buzluktan çıkarın ardından bir süre bekleyin. Buzları çözüldükten sonra pişirme işlemine geçmenizi tavsiye ederiz.

Büyük Organizasyonlar için İş Alıyor musunuz?

Toplu mantı satışı ve organizasyon işleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürünlerinizde Bozulmalar Meydana Gelebilir mi?

Ürünlerimiz -40 derecede şoklanarak donduruldukları ve -18 derecede muhafaza edildikleri için bozulmalar meydana gelmez. Yine de ürün ile ilgili bir sorun yaşadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buzlukta Bekleyen Ürünlerinizde Tad veya Koku Değişimi Olur mu?

Hayır, kesinlikle böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Şoklama ve derin dondurucularda muhafaza etme işlemini özenle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir.